“Odborný” magazín

Živě.sk a Živě.cz sa tvária ako odborné magazíny. Hneď z rána čítam perly ako:

Baterie v současnosti dokáže generovat 1.5 voltu při proudu 1.5 mikrowattu.

Autor Václav Kadlec zo Živě.cz sa naozal vyznamenal. A to nemusím mať vyštudovanú Adlerku, aby som si všimol jasnú pakovinu v texte ;-)

Živě.sk sa sústavne zaoberá trendovými článkami s nepodloženými informáciami. Výsledky štatistík americkej spoločnosti NetApplications (so vzorkou 40 000 ľudí – len z Ameriky) aplikuje globálne na celý svet. V článku Internet Explorer 7: Microsoft cez palubu, nech žije Windows hovorí o miernom poklese prehliadača Firefox. Tento pokles sa však udial iba v Amerike. Pre nás je však hlavne zaujímavý segment Európa a Stredná európa… Súvisiace: Došel Firefoxu dech? Nedůvěryhodný ú­daj!

Zaujímavé je, že globálne Firefoxu neklesá podiel, i keď sú prázdniny a Firefox je vo veľkej miere nasadzovaný v domácich počítačoch. Počas prázdnin by sa mal mierne MSIE posilniť, keďže je nasadený vo firmách.

Uhorková sezóna sa tiež podpísala pod článkom SMSspoofing.com: falšovanie čísla odosielateľa SMS v praxi, Živě.sk. Via SMS lze falšovat! Už zase! Okurková sezóna!.

0 thoughts on ““Odborný” magazín

  • [cite author=„izsak“]A to nemusím mať vyštudovanú Adlerku, aby som si všimol jasnú pakovinu v texte[/cite]

    Hmmmm ja mam vystudovanu A. ale chybu by som tam nenasiel – niekde bude problem… o:)

    off: neuvazujete (Vas blog) pridat do kometov formatovanie textu? Teda ak je to oc mozne.

  • To si vážne taký vymletý z toho?

    A prečo to vykanie? :-) Trochu sú s tým problémy v Textpatterne. Komentárový formulár je napevno nakódovaný v zdrojáku, nie je šablónovo spravený :-( Ale zrejme bude treba sem pridať niekoľko Texy! príkazov na ukážku. Zatiaľ tu je na to odkaz Texy! nápoveda.

Comments are closed.