Obhájenie praktickej maturity

Dnes obhajovali praktické maturity ľudia zo 4.E, ktorí robili softvérové vecičky (stránky + multimediálny prehrávač :-) ). Medzi nimi som bol aj ja a Juro, s ktorým som robil Internetovú prezentáciu firmy M STUDIO.

Obhajovali sme v 1. bloku (z 3) a cez prestávku ktosi z triedy prišiel za mňou s tým, že som Jura „zjebal“ :-O v jednom z predchádzajúcich článkov.

Dnes to bude opačne – musím ho pochváliť. Jurovi sa obhajoba skutočne podarila pripraviť dobre a perfektne ju i odprezentoval. Zameral sa na správne dôležité technické veci na stránke a nie na nudný popis toho, čo každý vidí.
Obhajoval som hneď po ňom – v rámci jedného projektu – a Juro mi pripravil perfektnú „teoretickú pôdu“ počas svojej prezentácie, čiže som sa nemusel zdržovať vysvetlovaním technológií a odprezentoval som presne tie veci, ktoré som mal naplánované a dokonca i jednu navyše :-). Plán B – ak na niečo zabudne, ja to vo svojej časti doplním – nebolo potrebné uskutočniť.

Ja s Jurom sme obhájili praktickú maturitu na 1, rovnako Peťo a Stanley. Bohužial Palo dostal 2, rovnako ako Nešťo, Janko a Boris. Ero ako jediný dostal 3.
Zatiaľ to teda v našej triede vyzerá na jednu 3, desať 2 a ostatné 1. Zajtra ešte maturujú poslední 5 ľudia, držím im palce a verím, že rady jednotkárov sa rozrastú o 5 členov.