Monitor z angličtiny

Dnešná písomná skúška z anglického jazyka dopadla celkom dobre (aspoň pre mňa). Veľa priestoru na opisovanie sme nemali (narozdiel od druhej skupiny, v ktorej budú mať takmer identicky vypracované Monitory) a keď sa už dalo, tak všetky odpovede, čo som videl, mal Juro rovnako, alebo zle :-)

Všetky úlohy sa dali zvládnuť, ale posledná bol najväčší zabiják. Z ponuky cestovnej agentúry sme museli vydedukovať informácie, ktoré boli mrte ťažké :-). 2 odpovede boli jednoznačné, zvyšných 5 sa dalo určiť len s ťažkosťami. Celkovo mal Monitor primeranú obtiažnosť.

Esej sa mi príliš nevydarila. Mali sme opísať našu najlepšiu/najhoršiu dovolenku. V 98% som použil Past Simple, čo nie je veľká výhra…

Vždy sa nájde niekto, kto niečo zle vyplní v hlavičke. Tentoraz Peťo namiesto rodného čísla vyplnil číslo OP.
Maťo H. bol ako vždy z angličtiny vytretý a väčšinu sa snažil opísať.

0 thoughts on “Monitor z angličtiny

  • Tusim tam mas napisane „Weblog o webdesigne a internete“ tak co tu preberas monitor z anj. Ty lolo. 🙂 Mato mal ine povinnosti ako sa ucit na mon a ty bud rad, ze si pouzival len simple. Ja som sa pokusal urobit nebezpecne vety a nakoniec su zle.

  • Nekušuj mi do blogu, keď budeš mať vlastný, píš si na ňom o čom chceš ;-)

    Mňa nejaké príliš nebezpečné vety nenapadli a tie ťažšie, čo mám by mohli byť celkom dobre.

    Tie Maťove povinnosti by ma zaujímali…

  • Co mate vsetci s tou poslednou ulohou?

    Teda neviem ale podla mna tam bolo vsetko jasne, len v asi 2 nebolo na 100% jednoznacne o ake slovicko sa jedna (ale asi na 95% ano), takze hmmmm… :$

Comments are closed.