Textpattern 4.0.1 sa predstavuje

Published with Textpattern logo

Weblog prešiel takmer bezpolesne na poslednú verziu perfektné blogovacieho systému Textpattern 4.0.1. Polovicu dnešného dňa som strávil implementáciou noviniek z revízie 913 a prekladaním časti najnovšieho jazykového balíčka do slovenčiny. Čoskoro by sa mala nová verzia slovenčiny uverejniť na RCP serveri.

TXP 4.0 umožňuje inštaláciu jazykových balíčkov z RPC serveru alebo aj zo súboru na serveri. Obidve funkcie sú perfektne jednoduché.

S rýchlosťou najnovšieho TXP som veľmi spokojný. Zdá sa mi byť mierne rýchlejší ako predchádzajúca verzia, ktorú som používal.

Stále mi však chýba jednoduchá možnosť odpovedať na komentár. Teraz musím pracne vyhľadať stránky s novými komentármi a tam pridávať svoje komentáre. Hodilo by sa vytvoriť na odpovede administračné rozhranie.

Chyba s nezobrazovaním počtu komentárov pretrváva ďalej. Neviem zistiť jej príčinu, takže zatiaľ musíte Izsak's Weblog strpieť bez zobrazovania počtu komentárov. Hádam vám to vynahradia najnovšie novinky (implementované včera).

0 thoughts on “Textpattern 4.0.1 sa predstavuje

Comments are closed.